Gigant sprzedaży e-commerce na rynku niemieckim otwiera marketplace’y w Czechach i Słowacji. Kaufland Global Marketplace to rozwiązanie, które dzięki jednej rejestracji umożliwi sprzedawcom łatwy dostęp do handlu międzynarodowego. Proponowane rozwiązanie pozwala na centralne zarządzanie ofertami, zamówieniami i danymi produktów z jednego portalu. Ponadto, Kaufland Global Marketplace oferuje wiele darmowych usług potrzebnych do sukcesu w biznesie online.

Niemiecką odsłonę tej platformy odwiedza miesięcznie prawie 32 mln aktywnych kupujących

Według Similarweb, Kaufland jest jedną z najszybciej rozwijających się marek online w 2021, a tym samym jedną z najbardziej znaczących niemieckich marek online w 2021 roku.Kolejne rynki w Czechach i na Słowacji będą dostępne już w tym roku. Dzięki ponad 1,500 sklepom w ośmiu krajach, Kaufland oferuje wysoką międzynarodową rozpoznawalność marki zarówno online, jak i offline, co zapewnia optymalną widoczność ofert. Sprzedawaj swoje produkty za pośrednictwem Kaufland Global Marketplace i korzystaj z licznych benefitów, jakie oferują międzynarodowe rynki.

Twoje korzyści jako sprzedawca z Kaufland Global Marketplace

  • Wysoka widoczność: dostęp do 32 milionów odwiedzających miesięcznie tylko na Kaufland.de  
  • Wysoka rozpoznawalność marki: 1500 sklepów Kaufland w 8 krajach
  • Multi Marketplace Technology: jedna rejestracja pozwala na dostęp do wielu rynków
  • Wiele kanałów marketingowych włącznie z SEO, SEA, porównywarkami cen, mediami społecznościowymi, broszurami dla klientów
  • Uwzględniono odpowiednie metody płatności dla wszystkich krajów
  • Różnorodne możliwości integracji i łatwe ustawianie przez GTIN
  • Darmowy serwis tłumaczeniowy dla danych produktów
  • Osobista pomoc dla sprzedawcy w wielu językach
  • Sprawiedliwe i przejrzyste warunki
  • Brak okresu wypowiedzenia umowy – rezygnacja jest możliwa w każdym momencie

Dla pierwszych sprzedawców Kaufland przygotował specjalne warunki przez pierwsze 6 miesięcy po uruchomieniu nowych marketplace’ów Kaufland.cz i Kaufland.sk: 0€ opłaty stałej, 0% prowizji oraz do 1200€ budżetu kampanii reklamowych.

Jako sprzedawca na Kaufland Global Marketplace rozszerzasz swoją strategię dystrybucji, widoczność i grupę docelową. Korzystając nadal z jednego kanału dystrybucji. Możesz w łatwy sposób zarządzać swoimi ofertami za pomocą jednego z ponad 70 podłączonych interfejsów oprogramowania, opcji Rest API, przesyłania CSV lub ręcznego wprowadzania danych w Portalu Sprzedawcy. Usługi pomocnicze, takie jak tłumaczenie danych produktów, są dostępne, aby pomóc Ci w udanym starcie. Po zamieszczeniu oferty, masz możliwość dalszego zwiększenia sprzedaży dzięki Sponsorowanym Reklamom Produktowym.

Jesteśmy oficjalnymi partnerami Kaufland Global Marketplace. Jeśli potrzebujesz pomocy z rejestracją, wystawianiem ofert i skalowaniem sprzedaży na tej platformie zapraszamy do kontaktu!

W Profitcrew zajmujemy się dynamicznym rozwijaniem potencjału sprzedażowego kont na największych marketplace’ach, takich jak Amazon, eBay, Allegro, Etsy, real.de i CDiscount.
Sprzedaż online nie ma przed nami tajemnic!