hello@profitcrew.pl
730 666 380

OBSŁUGA KONT 360°

CERTYFIKOWANE PARTNERSTWA

Dlaczego Profitcrew to najlepszy partner do prowadzenia Twoich działań sprzedażowych?

Nawiązując w tej formie współpracę z Profitcrew zyskujesz kompletny zespół sprzedażowy, składający się z najlepszych w Polsce specjalistów z zakresu sprzedaży, marketingu, obsługi klienta, administracji, logistyki czy podatków na Amazon, eBay oraz CDiscount. Zależnie od potrzeb i priorytetów, nasz wyspecjalizowany zespół może rozwijać Twoje zagraniczne kanały sprzedażowe po kolei lub jednocześnie.Na przestrzeni lat, zespół Profitcrew stworzył od podstaw i wypromował lub uczestniczył w tworzeniu i wypromowaniu, ponad 200 ofert bestsellerowych, czyli takich, które osiągały status najlepiej sprzedającego się produktu w kategorii lub/i podkategorii. Zarządzamy milionowymi budżetami marketingowymi, które ostatecznie przełożyły się na ponad 300 milionów złotych wygenerowanej sprzedaży.Naszą metodykę rozwijamy od ponad 7 lat, uwzględniając każdy, nawet minimalny szczegół, który może zadecydować o sukcesie. Doskonale wiemy w jaki sposób budować angażujące oferty aby maksymalizować konwersję,  jak prowadzić kompleksowe działania marketingowe, prowadzić dialog z klientem czy rozwiązywać problemy licznie występujące na platformach.

profitcrew obsługuje

Czym zajmie się nasza załoga?

REJESTRACJA I KONFIGURACJA KONTA

Sprawnie zarejestrujemy i skonfigurujemy konto na danej platformie, aby możliwie jak najszybciej rozpocząć skuteczną sprzedaż.

CAŁOŚCIOWA STRATEGIA SPRZEDAŻOWA

Ułożymy dedykowaną strategię, dostosowaną do Twoich produktów i kategorii aby skutecznie rozpocząć lub rozwinąć sprzedaż na platformach.

TWORZENIE OFERT

W oparciu o szczegółowy research słów kluczowych i grupy docelowej, stworzymy maksymalnie konwertujące oferty. Współpracujemy wyłącznie z native-speakerami, co gwarantuje najwyższą jakość tworzonych treści.

MARKETING ORAZ PROMOCJE

Kompleksowo prowadzimy skuteczne działania reklamowe. Zaplanujemy, skonfigurujemy oraz będziemy stale optymalizować i rozwijać efektywne kampanie marketingowe.

CUSTOMER SERVICE

Zadbamy o obsługę klienta w 7 językach – niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, angielskim, holenderskim oraz polskim.

OBSŁUGA AMAZON FBA

Będziemy stanowić wsparcie w zarządzaniu zasobami oraz planowaniu wysyłek bezpośrednio do Amazona, aby zachować ciągłość stanów magazynowych.

KONSULTACJE

Doradzimy w każdej kwestii związanej ze sprzedażą online.

RAPORTOWANIE

Kontrolę wyników oraz postępów w sprzedaży dostosujemy do Twoich indywidualnych wymagań i preferencji.

WSPARCIE W ROZWOJU PRODUKTU

Rynek jest bardzo dynamiczny. Jako specjaliści będziemy dbać o to aby Twoje produkty wyróżniały się spośród ofert konkurencyjnych i stale zyskiwały przewagę.

AKTUALIZACJE PRODUKTÓW NA PLATFORMACH

Zadbamy o to aby produkty oraz zasoby zawsze odzwierciedlały stan faktyczny.

ANALIZA & KONTROLA KONKURENCJI

Ruchy konkurencji będą pod stałą obserwacją, aby móc odpowiednio zareagować i utrzymywać wypracowaną przewagę.

REJESTRACJA MARKI

Zarejestrujemy Twoją markę w specjalnym programie na Amazon, aby uzyskać przewagę - dodatkowe możliwości marketingowe oraz wizerunkowe, takie jak rozszerzony opis produktu czy dedykowany sklep.

ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW

Całkowicie odciążymy Cię w problematycznych sytuacjach, w odpowiedni sposób kontaktując się bezpośrednio z platformami.

MONITORING OPINII

Stale będziemy monitorować wystawiane przez klientów opinie, aby uniknąć nieuczciwych praktyk ze z strony konkurencji czy złośliwych kupujących.

Zainteresowany zleceniem Profitcrew prowadzenia Twoich działań marketingowych?

Podbij zachodnie rynki skutecznie promując swoje produkty na marketplace'ach.
kontakt
Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.
Marcin Krupicz Sellbee
Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
Tomasz Wojdak Murrano
Miałem okazję współpracować już z innymi agencjami i na tę chwilę nikt nie sporstał moim wymaganiom w takim stopniu jak Profitcrew. Najbardziej cenie w nich komunikatywność - w ekspresowym tempie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Współpraca z Profitcrew jest godna polecenia i przynosi szybkie efekty!
Marcin Surmiak MKS Meble