hello@profitcrew.pl
730 666 380

OBSŁUGA KONT 360°

CERTYFIKOWANE PARTNERSTWA

Dlaczego Profitcrew to najlepszy partner do prowadzenia Twoich działań sprzedażowych?

Nawiązując w tej formie współpracę z Profitcrew zyskujesz kompletny zespół sprzedażowy, składający się z najlepszych w Polsce specjalistów z zakresu sprzedaży, marketingu, obsługi klienta, administracji, logistyki czy podatków na Amazon, eBay oraz CDiscount. Zależnie od potrzeb i priorytetów, nasz wyspecjalizowany zespół może rozwijać Twoje zagraniczne kanały sprzedażowe po kolei lub jednocześnie.Na przestrzeni lat, zespół Profitcrew stworzył od podstaw i wypromował lub uczestniczył w tworzeniu i wypromowaniu, ponad 200 ofert bestsellerowych, czyli takich, które osiągały status najlepiej sprzedającego się produktu w kategorii lub/i podkategorii. Zarządzamy milionowymi budżetami marketingowymi, które ostatecznie przełożyły się na ponad 300 milionów złotych wygenerowanej sprzedaży.Naszą metodykę rozwijamy od ponad 7 lat, uwzględniając każdy, nawet minimalny szczegół, który może zadecydować o sukcesie. Doskonale wiemy w jaki sposób budować angażujące oferty aby maksymalizować konwersję,  jak prowadzić kompleksowe działania marketingowe, prowadzić dialog z klientem czy rozwiązywać problemy licznie występujące na platformach.

profitcrew obsługuje

Czym zajmie się nasza załoga?

REJESTRACJA I KONFIGURACJA KONTA

Sprawnie zarejestrujemy i skonfigurujemy konto na danej platformie, aby możliwie jak najszybciej rozpocząć skuteczną sprzedaż.

CAŁOŚCIOWA STRATEGIA SPRZEDAŻOWA

Ułożymy dedykowaną strategię, dostosowaną do Twoich produktów i kategorii aby skutecznie rozpocząć lub rozwinąć sprzedaż na platformach.

TWORZENIE OFERT

W oparciu o szczegółowy research słów kluczowych i grupy docelowej, stworzymy maksymalnie konwertujące oferty. Współpracujemy wyłącznie z native-speakerami, co gwarantuje najwyższą jakość tworzonych treści.

MARKETING ORAZ PROMOCJE

Kompleksowo prowadzimy skuteczne działania reklamowe. Zaplanujemy, skonfigurujemy oraz będziemy stale optymalizować i rozwijać efektywne kampanie marketingowe.

CUSTOMER SERVICE

Zadbamy o obsługę klienta w 7 językach – niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, angielskim, holenderskim oraz polskim.

OBSŁUGA AMAZON FBA

Będziemy stanowić wsparcie w zarządzaniu zasobami oraz planowaniu wysyłek bezpośrednio do Amazona, aby zachować ciągłość stanów magazynowych.

KONSULTACJE

Doradzimy w każdej kwestii związanej ze sprzedażą online.

RAPORTOWANIE

Kontrolę wyników oraz postępów w sprzedaży dostosujemy do Twoich indywidualnych wymagań i preferencji.

WSPARCIE W ROZWOJU PRODUKTU

Rynek jest bardzo dynamiczny. Jako specjaliści będziemy dbać o to aby Twoje produkty wyróżniały się spośród ofert konkurencyjnych i stale zyskiwały przewagę.

AKTUALIZACJE PRODUKTÓW NA PLATFORMACH

Zadbamy o to aby produkty oraz zasoby zawsze odzwierciedlały stan faktyczny.

ANALIZA & KONTROLA KONKURENCJI

Ruchy konkurencji będą pod stałą obserwacją, aby móc odpowiednio zareagować i utrzymywać wypracowaną przewagę.

REJESTRACJA MARKI

Zarejestrujemy Twoją markę w specjalnym programie na Amazon, aby uzyskać przewagę - dodatkowe możliwości marketingowe oraz wizerunkowe, takie jak rozszerzony opis produktu czy dedykowany sklep.

ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW

Całkowicie odciążymy Cię w problematycznych sytuacjach, w odpowiedni sposób kontaktując się bezpośrednio z platformami.

MONITORING OPINII

Stale będziemy monitorować wystawiane przez klientów opinie, aby uniknąć nieuczciwych praktyk ze z strony konkurencji czy złośliwych kupujących.

Zainteresowany zleceniem Profitcrew prowadzenia Twoich działań marketingowych?

Podbij zachodnie rynki skutecznie promując swoje produkty na marketplace'ach.
kontakt
Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.
Marcin Krupicz Sellbee
Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
Tomasz Wojdak Murrano
Miałem okazję współpracować już z innymi agencjami i na tę chwilę nikt nie sporstał moim wymaganiom w takim stopniu jak Profitcrew. Najbardziej cenie w nich komunikatywność - w ekspresowym tempie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Współpraca z Profitcrew jest godna polecenia i przynosi szybkie efekty!
Marcin Surmiak MKS Meble

Obsługa kont Amazon – doświadczony zespół ekspertów do Twojej dyspozycji

Amazon, czyli jedna z największych globalnych platform handlowych online, jest miejscem, gdzie prowadzenie skutecznego biznesu wymaga nie tylko znajomości najnowszych trendów, ale przede wszystkim doświadczenia. Bardzo dobrze rozumiemy te wymagania, dlatego zapewniamy Ci wsparcie naszego zespołu ekspertów, który specjalizuje się w obsłudze kont na Amazon. Od lat zdobywamy doświadczenie w praktyce, podczas prowadzenia kont wielu klientów z rozmaitych branż. Dzięki naszej obszernej wiedzy i ciągłemu rozwijaniu się masz pewność, że Twoje konto na Amazon jest obsługiwane przez zespół ekspertów, którzy wypromowali już ponad 200 bestsellerów w różnych kategoriach oraz podkategoriach produktów. Wiemy jak skutecznie poruszać się po platformie, jak optymalizować oferty, wybierać słowa kluczowe i tworzyć efektywne strategie sprzedaży. Obsługa kont Amazon wymaga stałej opieki, dlatego, jeśli chcesz zacząć skutecznie sprzedawać swoje produkty, możesz zaufać naszemu doświadczeniu. Nie musisz się martwić, ponieważ będziemy wspólnie działać przez cały proces. Przede wszystkim stworzymy i zoptymalizujemy listy produktów, aby były jak najbardziej atrakcyjne dla klienta, ale także dobrze widoczne dla algorytmów Amazon. Nieustannie analizujemy również dane, poszukując możliwości do optymalizacji, rozwoju i zwiększenia sprzedaży. W naszych rękach, Twoje konto na Amazon stanie się narzędziem skutecznej sprzedaży, które przełoży się na konkretny zysk. Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły współpracy.

Obsługa konta Amazon – dopasowanie oferty do klientów zagranicznych

Prowadzenie biznesu na Amazon otwiera przed Tobą drzwi do globalnego rynku. Miliony potencjalnych klientów z całego świata mogą zobaczyć i kupić Twoje produkty. Jednak, aby było to możliwe, oferta na Twoim koncie musi być precyzyjnie dopasowana do potrzeb międzynarodowych klientów. Tutaj z pomocą przychodzi nasz zespół, dla którego obsługa konta Amazon nie ma żadnych tajemnic. Dopasujemy Twoją ofertę do konkretnej grupy docelowej, a dzięki temu, że korzystamy z usług native-speakerów, treść będzie odpowiednio przetłumaczona. Nie tylko wysoka jakość zdjęć produktowych jest ważna, ale również dobrze opracowany opis, który wytłumaczy najważniejsze aspekty oferty i odpowie na pytania, które klient może sobie zadać w czasie podejmowania decyzji. Połączenie tych dwóch elementów pomoże nam realizować skutecznie spersonalizowaną strategie i zwiększać sprzedaż Twoich produktów. Oprócz przygotowania oferty zapewniamy również obsługę Twoich klientów w aż 7 językach. Nasz customer service zadba o klientów z Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii, Anglii, Holandii, a także Polski.

Obsługa konta na Amazon – od rejestracji konta do zoptymalizowanej sprzedaży

Początek działalności na Amazon nie jest prosty – proces rejestracji konta wymaga spełnienia wielu formalności i zrozumienia złożonych zasad funkcjonowania platformy. Dlatego pomożemy Ci przejść bez problemu przez ten proces, od samego założenia konta, poprzez jego konfigurację, aż do momentu, kiedy będzie gotowe do sprzedaży produktów. Jednak dla nas obsługa konta na Amazon skupia się na dużo większym zakresie działań niż tylko jego uruchomienie. Nasza usługa jest kompleksowa i w pełni spersonalizowana pod Twój biznes. Obejmuje między innymi stworzenie dedykowanej strategii opartej na naszym autorskim know-how w zakresie obsługi zagranicznych platform, który doskonalimy od 2014 roku. Naszym celem jest nie tylko przygotowanie oferty produktów do sprzedaży, ale zadbanie o to, aby była jak najbardziej atrakcyjna dla potencjalnych klientów. Nasz zespół ekspertów śledzi wyniki sprzedaży, analizuje efektywność poszczególnych słów kluczowych i dostosowuje strategię do zmieniających się warunków na rynku. Dzięki temu stale ulepszamy działania, aby zwiększać Twój zysk.

Obsługa konta Amazon – zadbamy o aktualność i atrakcyjność Twojej oferty

Amazon to dynamiczna platforma, na której zasady gry zmieniają się praktycznie z dnia na dzień. Nowe trendy, algorytmy i konkurencja, która nigdy nie śpi – to wszystko sprawia, że Twoja oferta musi być zawsze na czasie. Regularnie analizujemy i optymalizujemy Twój asortyment, dopasowując go do zmieniających się oczekiwań klientów. Obserwujemy trendy, monitorujemy działania konkurencji i na podstawie zebranych danych dostosowujemy Twoje produkty do bieżących warunków na danym rynku. Co więcej, dbamy o to, aby Twoje konto na Amazon zawsze było zgodne z regulaminem platformy. Amazon często wprowadza nowe zasady działania, które dotyczą zarówno aspektów technicznych, jak i etycznych sprzedaży. Nasza obsługa konta Amazon da Ci pewność, że zawsze będziesz działać zgodnie z zasadami. Niezależnie od tego, na jakim etapie jest Twój biznes na Amazonie, nasz zespół jest gotów, żeby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak Twoja sprzedaż może się rozwinąć!