hello@profitcrew.pl
730 666 380

REKLAMY PPC

CERTYFIKOWANE PARTNERSTWA

Dlaczego Profitcrew to numer 1 w działaniach marketingowych na marketplace'ach?

Zespół specjalistów z Profitcrew to ponad 6 lat doświadczenia w działaniach marketingowych na platformach sprzedażowych. Przez ręce naszych marketerów przechodzi ponad 5 milionów złotych rocznie w budżetach reklamowych, co w ostateczności przekłada się na setki milionów złotych wygenerowanej sprzedaży w ponad 60 kategoriach produktowych.

Każdy produkt, kategoria czy nawet wielkość Twojego katalogu produktowego, wymaga indywidualnego podejścia z punktu widzenia strategii oraz struktury prowadzonego marketingu. W Profitcrew nie stawiamy na wyznaczone przez innych ścieżki – zainwestowaliśmy łącznie tysiące godzin w wyznaczenie własnych.

Nasza załoga dokładnie wie w jaki sposób zaplanować, wdrożyć oraz rozwijać odpowiednie dla Twojej marki działania, aby skutecznie zwiększać zasięg oraz zysk płynący ze sprzedaży. Współpracujemy ze sprzedawcami piastującymi status najlepszych w swoich kategoriach produktowych. Zobacz jakie wyniki udało nam się osiągnąć na przykładzie historii sukcesu wybranych klientów:

Wybierając usługę MARKETING zyskujesz zarządzanie działaniami marketingowymi w obrębie:

AMAZON

Sponsored Products

Sprawimy, że Twoje produkty dotrą do maksymalnej ilości potencjalnych klientów, pojawiając się w ich wynikach wyszukiwania i w przeglądanych ofertach konkurencji, dokładnie wtedy, kiedy tego chcemy.

Dzięki Sponsored Products pokażemy klientowi ten produkt, który chce nabyć lub produkt, który może uznać za świetne dopełnienie poszukiwanego.  Wdrożymy odpowiednio dobrane strategie, wykorzystujące trafne słowa kluczowe i wypromujemy Twoje produkty aby stale zajmowały wysokie pozycję w rankingach sprzedażowych.

Sponsored Brands

Zwiększymy rozpoznawalność Twojej marki na Amazon aby nieustannie pozyskiwać nowych i lojalnych klientów.

Dzięki Sponsored Brands skutecznie wypromujemy całe kolekcje produktowe, skierujemy ruch do dedykowanego sklepu na Amazon, wyemitujemy reklamę video, aby bardziej zainteresować klientów funkcjonalnością Twojego produktu lub unikalnym charakterem Twojej marki.

*Sponsored Brands dostępne jest jedynie dla sprzedawców posiadających zarejestrowaną markę w Amazon Brand Registry lub sprzedawców w programie Amazon Vendor.

Sponsored Display

Zwiększymy zasięg Twoich ofert produktowych zarówno na platformie jak i poza nią.

Dzięki Sponsored Display dotrzemy do szerszego grona potencjalnych klientów, podkreślając obecność Twoich produktów na Amazon i nie tylko, korzystając z unikalnej funkcji tego rodzaju reklamy – definiowania odpowiednich widowni, aby maksymalizować konwersję.

*Sponsored Display dostępne jest jedynie dla sprzedawców posiadających zarejestrowaną markę w Amazon Brand Registry lub sprzedawców w programie Amazon Vendor.

Promotions & Deals

Zadbamy o odpowiednie rabaty, promocyjne kupony czy uczestnictwo w specjalnych programach ofertowych, pojawiających się w najgorętszych okresach sprzedażowych – sezonie, Prime Day, Black Friday czy święta Bożego Narodzenia.

Odpowiednio konstruując i planując takie działania w czasie, zwiększamy koszyk sprzedażowy i docieramy do większego grona klientów, którzy mogą regularnie powracać.

EBAY

Ads & Promotions

Sprawimy, że Twoje produkty dotrą do maksymalnej ilości potencjalnych klientów, pojawiając się w ich wynikach wyszukiwania, odpowiednio zarządzając działaniami marketingowymi na eBay.

CDISCOUNT

Ads & Promotions

Sprawimy, że Twoje produkty dotrą do maksymalnej ilości potencjalnych klientów, pojawiając się w ich wynikach wyszukiwania, odpowiednio zarządzając działaniami marketingowymi na platformie Cdiscount.
profitcrew obsługuje

Czym zajmie się nasza załoga?

CELE & STRATEGIA

Ułożymy dedykowaną strategię, dostosowaną do Twoich produktów i kategorii aby skutecznie rozwinąć sprzedaż na platformach.

KONFIGURACJA

Będziemy odpowiedzialni za konfigurację kampanii, przyjmując odpowiednie kryteria i mając na uwadze cele, które już wyznaczyliśmy wcześniej.

OPTYMALIZACJA

Zadbamy o nieustanną optymalizację prowadzonych kampanii reklamowych, aby zawsze zmierzały w odpowiednim kierunku. Budżet wykorzystamy z maksymalną efektywnością.

ROZWÓJ

Stałe rozszerzanie działań marketingowych. Wdrożenie nowych pozycji katalogowych do sprzedaży czy zmiany wprowadzone na platformie muszą iść w parze z odpowiednim działaniem.

RAPORTOWANIE

Na bieżąco analizujemy, raportujemy i omawiamy osiągane wyniki, abyś miał pewność, że Twoja sprzedaż i zysk odpowiednio rosną.

Zainteresowany zleceniem Profitcrew prowadzenia Twoich działań marketingowych?

Podbij zachodnie rynki skutecznie promując swoje produkty na marketplace'ach.
kontakt
Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.
Marcin Krupicz Sellbee
Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
Tomasz Wojdak Murrano
Miałem okazję współpracować już z innymi agencjami i na tę chwilę nikt nie sporstał moim wymaganiom w takim stopniu jak Profitcrew. Najbardziej cenie w nich komunikatywność - w ekspresowym tempie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Współpraca z Profitcrew jest godna polecenia i przynosi szybkie efekty!
Marcin Surmiak MKS Meble

Reklamy PPC – skuteczne działania na platformie Amazon, eBay i Cdiscount

W naszej agencji, jak nikt inny znamy zasady panujące na największych marketplace'ach, a nasze autorskie know-how w zakresie ich obsługi sprawia, że docieramy dokładnie tam, gdzie jest Twój potencjalny klient. Tworzymy oferty spersonalizowane pod Twoją grupę docelową i wykorzystujemy reklamy PPC, aby oferować produkty, których poszukują potencjalni konsumenci. W tym celu wykorzystujemy szereg technik, które wpływają na ich skuteczność. Na przykład, analizujemy słowa kluczowe, które są najważniejsze dla Twojego biznesu, a następnie dopasowujemy je do specyfiki platformy, na której je oferujesz. Dzięki temu masz pewność, że Twoja reklama trafi do osób najbardziej zainteresowanych Twoim produktem. Co więcej, skupiamy się również na tym, aby tworzone przez nas reklamy PPC, generowały satysfakcjonującą Cię konwersje. Dzięki naszemu doświadczeniu wygenerowaliśmy miliony euro ze sprzedaży na kontach naszych klientów z rozmaitych branż. Dzięki nam, masz gwarancję, że działania na platformach Amazon, eBay czy Cdiscount będą skuteczne, stargetowane na odpowiednią grupę odbiorców i przynoszące zysk. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, napisz do nas, aby omówić szczegóły współpracy.

Reklama PPC – indywidualna strategia dla Twoich produktów

Osiągnięcie najwyższych efektów reklamowych wymaga indywidualnego podejścia do każdego produktu sprzedawanego na internetowych platformach handlowych. Właśnie dlatego, precyzyjnie dopasowujemy strategię reklamy PPC do charakterystyki Twojego biznesu i specyfiki produktów, które oferujesz. Rozpoczynamy od szczegółowej analizy Twojego asortymentu i zrozumienia, czym wyróżniają się Twoje produkty na tle konkurencji. Dzięki temu będziemy mogli lepiej wybrać słowa kluczowe i frazy, które powinny pojawić się w kampanii. Dodatkowo reklama PPC jest stale przez nas monitorowana i optymalizowana. Regularnie sprawdzamy wyniki, aby mieć pewność, że wykorzystujemy budżet reklamowy z maksymalną skutecznością.

PPC, czyli reklamy, które aktywnie wspierają w pozyskiwaniu nowych klientów na platformach sprzedażowych

Reklamy PPC na marketplace'ach jak Amazon, eBay czy Cdiscount, pomagają skutecznie docierać do potencjalnych klientów w momencie, kiedy poszukują konkretnych produktów. Jest to możliwe dzięki precyzyjnemu targetowaniu, które pozwala na dotarcie do odbiorców o określonych cechach demograficznych, zainteresowaniach czy słowach, które wpisują w wyszukiwarkę. Dzięki temu Twoja oferta pokazuje się tym, którzy są najbardziej skłonni do jej zakupu. Naszym celem jest wypromowanie Twoich produktów w taki sposób, aby zajmowały najwyższe pozycje w rankingach sprzedażowych. W ramach kampanii PPC możemy również linkować do określonych kolekcji czy sklepu na platformie, tworząc niemal nieograniczone możliwości ścieżek konwersji. To nie wszystko! Jesteśmy profesjonalistami, dlatego doskonale wiemy, że PPC nie kończy się na odpowiedniej konfiguracji i wdrożeniu reklamy. Oprócz tego stale monitorujemy skuteczność naszych działań, aby móc optymalizować je na bieżąco. Analizujemy wyniki, oceniamy, jakie słowa kluczowe przynoszą najwięcej kliknięć oraz które formaty reklam sprawdzają się najlepiej. Tylko w tak kompleksowe podejście sprawia, że reklamy PPC stają się potężnym narzędziem, które pomaga pozyskiwać nowych klientów na platformach sprzedażowych.

Reklamy PPC – stale zwiększamy Twoje zyski i raportujemy działania

Monitorowanie kampanii PPC to nie tylko obserwacja parametrów takich jak klikalność czy koszt za kliknięcie. To przede wszystkim badanie, jak nasze działania przekładają się na realne wyniki dla Twojego biznesu. Nieustannie sprawdzamy, jakie reklamy prowadzą do konwersji, jakie słowa kluczowe przyciągają najbardziej wartościowych klientów i na tej podstawie optymalizujemy Twoją kampanię. Nasza praca polega na bieżącym wprowadzaniu niezbędnych zmian, które maksymalizują efektywność kampanii. Niezależnie od tego, czy to oznacza zwiększenie budżetu dla najlepiej działających słów kluczowych, czy też zmianę targetowania reklamy – zawsze szybko reagujemy. Wspieramy Twoje cele biznesowe i działamy tak, aby Twoje zyski były satysfakcjonujące. Jest to możliwe, ponieważ dostosowujemy kampanie do dynamicznie zmieniającego się rynku, wprowadzając innowacyjne rozwiązania i korzystając z najnowszych trendów w reklamach PPC. Wszystkie wdrożone działania oraz wyniki zawsze uwzględniamy w comiesięcznych raportach. Przygotowujemy zestawienie elementów, które Ciebie, jako sprzedawcy, najbardziej interesują. Co więcej, nie ograniczamy się do statystyk oferowanych przez Amazon i przygotowujemy własne, dogłębne opracowanie wyników sprzedażowych. Jesteśmy też zawsze do Twojej dyspozycji i chętnie opowiemy na wszystkie pytania, zarówno przed rozpoczęciem pracy, jak i w trakcie. Zaufaj naszemu zespołowi ekspertów od reklam PPC i zobacz, jak możemy zwiększyć Twoje zyski. Wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie, aby porozmawiać o Twoim biznesie!