hello@profitcrew.pl
730 666 380

REKLAMY PPC

CERTYFIKOWANE PARTNERSTWA

Dlaczego Profitcrew to numer 1 w działaniach marketingowych na marketplace'ach?

Zespół specjalistów z Profitcrew to ponad 6 lat doświadczenia w działaniach marketingowych na platformach sprzedażowych. Przez ręce naszych marketerów przechodzi ponad 5 milionów złotych rocznie w budżetach reklamowych, co w ostateczności przekłada się na setki milionów złotych wygenerowanej sprzedaży w ponad 60 kategoriach produktowych.

Każdy produkt, kategoria czy nawet wielkość Twojego katalogu produktowego, wymaga indywidualnego podejścia z punktu widzenia strategii oraz struktury prowadzonego marketingu. W Profitcrew nie stawiamy na wyznaczone przez innych ścieżki – zainwestowaliśmy łącznie tysiące godzin w wyznaczenie własnych.

Nasza załoga dokładnie wie w jaki sposób zaplanować, wdrożyć oraz rozwijać odpowiednie dla Twojej marki działania, aby skutecznie zwiększać zasięg oraz zysk płynący ze sprzedaży. Współpracujemy ze sprzedawcami piastującymi status najlepszych w swoich kategoriach produktowych. Zobacz jakie wyniki udało nam się osiągnąć na przykładzie historii sukcesu wybranych klientów:

Wybierając usługę MARKETING zyskujesz zarządzanie działaniami marketingowymi w obrębie:

AMAZON

Sponsored Products

Sprawimy, że Twoje produkty dotrą do maksymalnej ilości potencjalnych klientów, pojawiając się w ich wynikach wyszukiwania i w przeglądanych ofertach konkurencji, dokładnie wtedy, kiedy tego chcemy.

Dzięki Sponsored Products pokażemy klientowi ten produkt, który chce nabyć lub produkt, który może uznać za świetne dopełnienie poszukiwanego.  Wdrożymy odpowiednio dobrane strategie, wykorzystujące trafne słowa kluczowe i wypromujemy Twoje produkty aby stale zajmowały wysokie pozycję w rankingach sprzedażowych.

Sponsored Brands

Zwiększymy rozpoznawalność Twojej marki na Amazon aby nieustannie pozyskiwać nowych i lojalnych klientów.

Dzięki Sponsored Brands skutecznie wypromujemy całe kolekcje produktowe, skierujemy ruch do dedykowanego sklepu na Amazon, wyemitujemy reklamę video, aby bardziej zainteresować klientów funkcjonalnością Twojego produktu lub unikalnym charakterem Twojej marki.

*Sponsored Brands dostępne jest jedynie dla sprzedawców posiadających zarejestrowaną markę w Amazon Brand Registry lub sprzedawców w programie Amazon Vendor.

Sponsored Display

Zwiększymy zasięg Twoich ofert produktowych zarówno na platformie jak i poza nią.

Dzięki Sponsored Display dotrzemy do szerszego grona potencjalnych klientów, podkreślając obecność Twoich produktów na Amazon i nie tylko, korzystając z unikalnej funkcji tego rodzaju reklamy – definiowania odpowiednich widowni, aby maksymalizować konwersję.

*Sponsored Display dostępne jest jedynie dla sprzedawców posiadających zarejestrowaną markę w Amazon Brand Registry lub sprzedawców w programie Amazon Vendor.

Promotions & Deals

Zadbamy o odpowiednie rabaty, promocyjne kupony czy uczestnictwo w specjalnych programach ofertowych, pojawiających się w najgorętszych okresach sprzedażowych – sezonie, Prime Day, Black Friday czy święta Bożego Narodzenia.

Odpowiednio konstruując i planując takie działania w czasie, zwiększamy koszyk sprzedażowy i docieramy do większego grona klientów, którzy mogą regularnie powracać.

EBAY

Ads & Promotions

Sprawimy, że Twoje produkty dotrą do maksymalnej ilości potencjalnych klientów, pojawiając się w ich wynikach wyszukiwania, odpowiednio zarządzając działaniami marketingowymi na eBay.

CDISCOUNT

Ads & Promotions

Sprawimy, że Twoje produkty dotrą do maksymalnej ilości potencjalnych klientów, pojawiając się w ich wynikach wyszukiwania, odpowiednio zarządzając działaniami marketingowymi na platformie Cdiscount.
profitcrew obsługuje

Czym zajmie się nasza załoga?

CELE & STRATEGIA

Ułożymy dedykowaną strategię, dostosowaną do Twoich produktów i kategorii aby skutecznie rozwinąć sprzedaż na platformach.

KONFIGURACJA

Będziemy odpowiedzialni za konfigurację kampanii, przyjmując odpowiednie kryteria i mając na uwadze cele, które już wyznaczyliśmy wcześniej.

OPTYMALIZACJA

Zadbamy o nieustanną optymalizację prowadzonych kampanii reklamowych, aby zawsze zmierzały w odpowiednim kierunku. Budżet wykorzystamy z maksymalną efektywnością.

ROZWÓJ

Stałe rozszerzanie działań marketingowych. Wdrożenie nowych pozycji katalogowych do sprzedaży czy zmiany wprowadzone na platformie muszą iść w parze z odpowiednim działaniem.

RAPORTOWANIE

Na bieżąco analizujemy, raportujemy i omawiamy osiągane wyniki, abyś miał pewność, że Twoja sprzedaż i zysk odpowiednio rosną.

Zainteresowany zleceniem Profitcrew prowadzenia Twoich działań marketingowych?

Podbij zachodnie rynki skutecznie promując swoje produkty na marketplace'ach.
kontakt
Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.
Marcin Krupicz Sellbee
Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
Tomasz Wojdak Murrano
Miałem okazję współpracować już z innymi agencjami i na tę chwilę nikt nie sporstał moim wymaganiom w takim stopniu jak Profitcrew. Najbardziej cenie w nich komunikatywność - w ekspresowym tempie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Współpraca z Profitcrew jest godna polecenia i przynosi szybkie efekty!
Marcin Surmiak MKS Meble