hello@profitcrew.pl
730 666 380

Wygenerowane 6,7 mln PLN (8% ACoS)

rodzaj usługi
AMAZON PPC
kategoria
AUTO & MOTO
cel
WYSOKI PROFIT

W 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z marką specjalizującą się w sprzedaży akcesoriów samochodowych, sprzedającą swoje produkty na rynkach zachodnich za pośrednictwem Amazon, eBay oraz kilku innych platform. Firma zgłosiła się do nas po wsparcie produktów odpowiednimi działaniami marketingowymi na Amazon, które pozwolą łamać kolejne bariery wysokiej sprzedaży.

Celem prowadzonych kampanii było dotarcie do większej liczby z odbiorców z naciskiem na możliwie największą opłacalność reklam (jak najniższy współczynnik ACoS) Jako górną granicę budżetową przyjęliśmy 10% z generowanych za pomocą reklam obrotów (współczynnik ACoS)

Efektem naszych dotychczasowych działań dla wielu grup produktowych z kategorii Auto & Moto jest wygenerowane ponad 1 502 521 euro obrotu, TYLKO z samych reklam PPC przy kosztach rzędu jedynie kilku %!

Z marką ekipa Profitcrew współpracuje po dzień dzisiejszy, z entuzjazmem wyczekując nowych wyzwań związanych ze sprzedażą na Amazon.

Chcesz zwiększyć swoje zyski ze sprzedaży?

Podbij zachodnie rynki skutecznie sprzedając swoje produkty na marketplace'ach z pomocą załogi Profitcrew.
Usługi
Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.
Marcin Krupicz Sellbee
Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
Tomasz Wojdak Murrano
Miałem okazję współpracować już z innymi agencjami i na tę chwilę nikt nie sporstał moim wymaganiom w takim stopniu jak Profitcrew. Najbardziej cenie w nich komunikatywność - w ekspresowym tempie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Współpraca z Profitcrew jest godna polecenia i przynosi szybkie efekty!
Marcin Surmiak MKS Meble
INFORMACJE KONTAKTOWE
ADRES PL
Tadeusza Kościuszki 13/1B, 50-037 Wrocław
ADRES UK
Flat 6 Avon Lodge, 27 Manor Park Road, Nuneaton, United Kingdom CV11 5HB