hello@profitcrew.pl
730 666 380

Wygenerowane 6,3 mln PLN (6.5% ACoS)

rodzaj usługi
AMAZON PPC
kategoria
HOME & GARDEN
cel
WYSOKI PROFIT

W maju 2018 nawiązaliśmy współpracę z marką stawiającą swoje pierwsze kroki na Amazonie oraz eBay’u, chcącą wprowadzić swoje produkty na rynek niemiecki, gdyż do tej pory ich rynkiem docelowym był rynek polski. Z myślą o początkach działań na platformach, opracowaliśmy i wdrożyliśmy szereg strategii marketingowych mających za zadanie budowanie odpowiednio dużych zasięgów i świadomości marki wśród klientów przy zachowaniu odpowiedniej opłacalności reklam. Jako górną granicę budżetową przyjęliśmy 10% z generowanych za pomocą reklam obrotów (współczynnik ACoS)

Początkowo charakter współpracy miał być tymczasowy. Ekipa Profitcrew miała jedynie “rozkręcić” sprzedaż, jednak tempo wzrostu oraz wyniki osiągane przez naszą załogę sprawiły, że danym klientem kontynuujemy współpracę po dzień dzisiejszy. Produkt osiągnął status Bestsellera w danej kategorii po 2 miesiącach współpracy.

Efektem naszych dotychczasowych działań dla tej grupy produktowej występującej już dziś w kilku modelach oraz wielu wariantach kolorystycznych jest wygenerowane ponad 1 383 633 euro obrotu, TYLKO z samych reklam PPC.

Marka prężnie się rozwija, aktualnie wchodząc ze swoimi produktami na kolejne rynki europejskie, gdzie również stanowimy dla ich działań wsparcie prowadząc skuteczny marketing wewnątrz platformy Amazon.

Chcesz zwiększyć swoje zyski ze sprzedaży?

Podbij zachodnie rynki skutecznie sprzedając swoje produkty na marketplace'ach z pomocą załogi Profitcrew.
Usługi
Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.
Marcin Krupicz Sellbee
Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
Tomasz Wojdak Murrano
Miałem okazję współpracować już z innymi agencjami i na tę chwilę nikt nie sporstał moim wymaganiom w takim stopniu jak Profitcrew. Najbardziej cenie w nich komunikatywność - w ekspresowym tempie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Współpraca z Profitcrew jest godna polecenia i przynosi szybkie efekty!
Marcin Surmiak MKS Meble
INFORMACJE KONTAKTOWE
ADRES PL
Tadeusza Kościuszki 13/1B, 50-037 Wrocław
ADRES UK
Flat 6 Avon Lodge, 27 Manor Park Road, Nuneaton, United Kingdom CV11 5HB