hello@profitcrew.pl
730 666 380

Wygenerowane 2,7 mln PLN w 4 miesiące (8% ACoS)

rodzaj usługi
AMAZON PPC
kategoria
HOME & GARDEN
cel
WYSOKI PROFIT

W marcu 2020 dla naszego klienta opracowaliśmy i wdrożyliśmy szereg strategii marketingowych mających jedno bojowe zadanie – zdominować rynek i wyciągnąć jak najwięcej z nadchodzącego sezonu, gdyż sam produkt należał do typowo letniego asortymentu.

Efekt? Do dnia 8 lipca , czyli w niecałe 4 miesiące, wygenerowane ponad 589 000 euro obrotu z PPC, przy ostatecznych, łącznych kosztach marketingowych rzędu 8% (ACoS)!

Skuteczne działania dla danej grupy produktowej prowadziliśmy również w drugiej części sezonu letniego, gdzie kluczowe były działania optymalizacyjne, aby zachować ACoS na stosunkowo stałym poziomie, gdyż to właśnie na wysokim proficie zależało naszemu klientowi.

Chcesz zwiększyć swoje zyski ze sprzedaży?

Podbij zachodnie rynki skutecznie sprzedając swoje produkty na marketplace'ach z pomocą załogi Profitcrew.
Usługi
Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.
Marcin Krupicz Sellbee
Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
Tomasz Wojdak Murrano
Miałem okazję współpracować już z innymi agencjami i na tę chwilę nikt nie sporstał moim wymaganiom w takim stopniu jak Profitcrew. Najbardziej cenie w nich komunikatywność - w ekspresowym tempie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Współpraca z Profitcrew jest godna polecenia i przynosi szybkie efekty!
Marcin Surmiak MKS Meble
INFORMACJE KONTAKTOWE
ADRES PL
Tadeusza Kościuszki 13/1B, 50-037 Wrocław
ADRES UK
Flat 6 Avon Lodge, 27 Manor Park Road, Nuneaton, United Kingdom CV11 5HB