hello@profitcrew.pl
730 666 380

Wygenerowane 2,7 mln PLN w 4 miesiące (8% ACoS)

rodzaj usługi
AMAZON PPC
kategoria
HOME & GARDEN
cel
WYSOKI PROFIT

W marcu 2020 dla naszego klienta opracowaliśmy i wdrożyliśmy szereg strategii marketingowych mających jedno bojowe zadanie – zdominować rynek i wyciągnąć jak najwięcej z nadchodzącego sezonu, gdyż sam produkt należał do typowo letniego asortymentu.

Efekt? Do dnia 8 lipca , czyli w niecałe 4 miesiące, wygenerowane ponad 589 000 euro obrotu z PPC, przy ostatecznych, łącznych kosztach marketingowych rzędu 8% (ACoS)!

Skuteczne działania dla danej grupy produktowej prowadziliśmy również w drugiej części sezonu letniego, gdzie kluczowe były działania optymalizacyjne, aby zachować ACoS na stosunkowo stałym poziomie, gdyż to właśnie na wysokim proficie zależało naszemu klientowi.

OBRÓT Z REKLAM PPC
2 709 400 ZŁ
ILOŚĆ ZAMÓWIEŃ
-
ŚREDNI ACOS
8%

Chcesz zwiększyć swoje zyski ze sprzedaży?

Podbij zachodnie rynki skutecznie sprzedając swoje produkty na marketplace'ach z pomocą załogi Profitcrew.
Usługi
Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.
Marcin Krupicz Sellbee
Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
Tomasz Wojdak Murrano
Miałem okazję współpracować już z innymi agencjami i na tę chwilę nikt nie sporstał moim wymaganiom w takim stopniu jak Profitcrew. Najbardziej cenie w nich komunikatywność - w ekspresowym tempie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Współpraca z Profitcrew jest godna polecenia i przynosi szybkie efekty!
Marcin Surmiak MKS Meble
INFORMACJE KONTAKTOWE
ADRES PL
Tadeusza Kościuszki 13/1B, 50-037 Wrocław
ADRES UK
Flat 6 Avon Lodge, 27 Manor Park Road, Nuneaton, United Kingdom CV11 5HB