hello@profitcrew.pl
730 666 380

Wygenerowane 1,13 mln PLN w sezonie (5% Total-ACoS, czyli TROAS 17,62)

rodzaj usługi
AMAZON PPC
kategoria
SPORT & TURYSTYKA
cel
WYSOKI PROFIT

PROBLEM

Brak czasu oraz odpowiednich pokładów profesjonalnej wiedzy na prowadzenie działań marketingowych na platformie Amazon.

ZAKRES PROJEKTU

Usługa prowadzenia działań marketingowych w sezonie sprzedażowym na Amazon dla nowych produktów wystawionych na platformie — strategia, konfiguracja, optymalizacja reklam. Stworzenie sklepu Amazon Brand Store na Amazon.

Cel: wdrożenie rozwiązań marketingowych stawiających na pozyskanie możliwie jak najtańszej sprzedaży w sezonie letnim.

WYZWANIA

Duża konkurencja w kategorii, presja cenowa innych dystrybutorów, drogie (z puntu widzenia kosztu za klik) najpopularniejsze słowa kluczowe, stosunkowo niskie marże na produkcie

Ustalenie celów, potrzeb, budżetów, rozpisanie strategii oraz harmonogramu wdrożeniowego poszczególnych strategii

ROZWIĄZANIA

Ustalenie celów, potrzeb, budżetów, rozpisanie strategii oraz harmonogramu wdrożeniowego poszczególnych strategii. Wdrożenie strategii marketingowych automatycznych (głównie w celu pozyskania danych rynkowych, do wykorzystania na późniejszych etapach prowadzenia działań marketingowych), wdrożenie strategii pozycjonujących produkt na tanie, lecz trafne słowa kluczowe, strategie pozycjonujące produkty bestsellerowe na najczęściej wyszukiwane słowa kluczowe, strategie ochronne, odpowiednio dobrane oferty konkurencji do wyświetlania na nich reklam produktu klienta.

REZULTATY

Na przestrzeni 6 miesięcy zlecenia — wygenerowane całościowo 245 821 (1,13 mln PLN) euro z kosztami marketingowymi na poziomie 5,67% wygenerowanego obrotu (Total-ACoS), czyli TROAS 17,62.

Chcesz zwiększyć swoje zyski ze sprzedaży?

Podbij zachodnie rynki skutecznie sprzedając swoje produkty na marketplace'ach z pomocą załogi Profitcrew.
Usługi
Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.
Marcin Krupicz Sellbee
Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
Tomasz Wojdak Murrano
Miałem okazję współpracować już z innymi agencjami i na tę chwilę nikt nie sporstał moim wymaganiom w takim stopniu jak Profitcrew. Najbardziej cenie w nich komunikatywność - w ekspresowym tempie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Współpraca z Profitcrew jest godna polecenia i przynosi szybkie efekty!
Marcin Surmiak MKS Meble
INFORMACJE KONTAKTOWE
ADRES PL
Tadeusza Kościuszki 13/1B, 50-037 Wrocław
ADRES UK
Flat 6 Avon Lodge, 27 Manor Park Road, Nuneaton, United Kingdom CV11 5HB