hello@profitcrew.pl
730 666 380

CUSTOMER SERVICE

CERTYFIKOWANE PARTNERSTWA

Dlaczego Profitcrew powinno zajmować się obsługą Twoich klientów na platformach sprzedażowych?

Profitcrew kompletując zespół Customer Service pozyskał najlepszych specjalistów poruszających się w obrębie środowiska sprzedażowego na platformach Amazon, eBay czy Cdiscounty. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta końcowego na wspomnianych platformach sprzedażowych, dzięki temu w sposób perfekcyjny opanowali zasad obsługi panujących na każdej z nich. Jest to niezwykle ważne w przypadku jednoczesnej sprzedaży na rożnych marketplace’ach.

Doświadczenie oraz wysoki standard pracy naszych ekspertów gwarantuje wysoki poziom Customer Service a to przekłada się na satysfakcję klienta. Obsługa naszego zespołu Customer Service spełnia wszystkie, nawet najbardziej wygórowane standardy obsługi klienta, wznosząc Twoją sprzedaż na wyższy poziom.

profitcrew obsługuje

Czym zajmie się nasza załoga?

ODPOWIEDZI NA WIADOMOŚCI KLIENTÓW 24/7, 365 DNI W ROKU

Zapewnimy Twoim klientom profesjonalną, nieustanną pomoc.

ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW

Załagodzimy konflikty oraz wyłapiemy nieuczciwych kupujących. Zadbamy aby każdy spór rozwiązany był w odpowiedni sposób.

DBANIE O RECENZJE I KOMENTARZE

Będziemy monitorować recenzje oraz komentarze, aby Twoje konto zawsze było w jak najlepszej kondycji.

ASYSTA W OBSŁUDZE ZWROTÓW I REKLAMACJI

Sprawne procesowanie zwrotów to podstawa. Zawsze dobierzemy rozwiązanie mające na uwadze dobro klienta jak i sprzedawcy.

Zainteresowany zleceniem Profitcrew prowadzenia Twoich działań marketingowych?

Podbij zachodnie rynki skutecznie promując swoje produkty na marketplace'ach.
kontakt
Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.
Marcin Krupicz Sellbee
Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
Tomasz Wojdak Murrano
Miałem okazję współpracować już z innymi agencjami i na tę chwilę nikt nie sporstał moim wymaganiom w takim stopniu jak Profitcrew. Najbardziej cenie w nich komunikatywność - w ekspresowym tempie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Współpraca z Profitcrew jest godna polecenia i przynosi szybkie efekty!
Marcin Surmiak MKS Meble