hello@profitcrew.pl
730 666 380

OFERTY

CERTYFIKOWANE PARTNERSTWA

Dlaczego Profitcrew tworzy najlepsze oferty?

Na przestrzeni lat zespół Profitcrew stworzył od podstaw lub uczestniczył w tworzeniu ponad 200 ofert bestsellerowych, czyli takich, które osiągały status najlepiej sprzedającego się produktu w kategorii lub/i podkategorii.

Naszą metodykę rozwijamy od ponad 6 lat, uwzględniając każdy, nawet minimalny szczegół, który może zadecydować o sprzedaży. Doskonale wiemy w jaki sposób budować angażujące oferty aby maksymalizować konwersję. Indywidualne i skrupulatne podejście sprawia, że oferty wykonane przez załogę Profitcrew skutecznie sprzedają produkty w ponad 60 kategoriach.

Załoga Profitcrew realizuje tworzenie ofert na platformach:

amazon
ebay
CDISCOUNT
profitcrew obsługuje

Czym zajmie się nasza załoga?

ANALIZA GRUPY DOCELOWEJ

Szczegółowo przeanalizujemy grupę docelową aby zidentyfikować potrzeby Twojego odbiorcy i dopasować do niego język oraz korzyści, przez pryzmat, których przedstawimy produkt.

ANALIZA SŁÓW KLUCZOWYCH

Wyszukamy i wybierzemy trafne słowa kluczowe, o największym stopniu "wyszukiwalności" aby Twoja oferta docierała do jak największego grona zainteresowanych klientów.

COPYWRITING

W oparciu o język korzyści stworzymy odpowiednio skomponowane, bogate w słowa kluczowe treści dla Twojej oferty, aby maksymalizować konwersję.

TŁUMACZENIE

Nasi native speakerzy przetłumaczą skomponowane oferty na odpowiedni język docelowy, dbając o idealną strukturę tekstu i szczególną charakterystykę każdego z języków.

TWORZENIE PLIKÓW

Sporządzimy pliki .xlsx/.csv, czyli tzw. template’y, którymi będziesz mógł się posłużyć aby szybko i skutecznie, wprowadzić zmiany w ofertach.

WYTYCZNE DOTYCZĄCE ZDJĘĆ

Stworzymy poradnik, w którym znajdziesz szczegółowe informacje jak dokładnie powinna wyglądać galeria Twojego produktu aby stanowić idealne dopełnienie istniejących opisów.

WGRANIE PRODUKTÓW

Produkty wgramy na konkretną platformę. gdzie będą w pełni gotowe do sprzedaży.

WSPARCIE TECHNICZNE

W razie jakichkolwiek problemów dot. sporządzonych przez nas ofert, takich jak kłopoty z aktualizacją oferty stanowimy odpowiednie wsparcie i zapewniamy pomoc w rozwiązaniu problemu.

Zainteresowany zleceniem Profitcrew prowadzenia Twoich działań marketingowych?

Podbij zachodnie rynki skutecznie promując swoje produkty na marketplace'ach.
kontakt
Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.
Marcin Krupicz Sellbee
Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
Tomasz Wojdak Murrano
Miałem okazję współpracować już z innymi agencjami i na tę chwilę nikt nie sporstał moim wymaganiom w takim stopniu jak Profitcrew. Najbardziej cenie w nich komunikatywność - w ekspresowym tempie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Współpraca z Profitcrew jest godna polecenia i przynosi szybkie efekty!
Marcin Surmiak MKS Meble