hello@profitcrew.pl
730 666 380

EBC & Brand Store

CERTYFIKOWANE PARTNERSTWA

Enhanced Brand Content

Rozszerzony opis produktu dla właścicieli zarejestrowanych marek na Amazon, w skrócie – EBC. Dzięki elementom graficznym w połączeniu z odpowiednim tekstem sprzedażowym, pozwala dużo skuteczniej komunikować wartość Twoich produktów, a co za tym idzie, znacząco podwyższać Twoją konwersję.

Brand Store

Zamiennie nazywany też przez niektórych – Amazon Store Front. Dedykowany sklep Twojej marki na Amazon, dzięki któremu podniesiesz atrakcyjność oferowanych produktów, zdobędziesz powracających klientów oraz wyeliminujesz oferty konkurencyjne ze swojego profilu sprzedawcy.

profitcrew obsługuje

Dlaczego Profitcrew powinno odmienić wizerunek Twojej marki na Amazon?

Na przestrzeni lat zespół Profitcrew stworzył od podstaw lub uczestniczył w tworzeniu ponad 200 ofert bestsellerowych, czyli takich, które osiągały status najlepiej sprzedającego się produktu w kategorii lub/i podkategorii. Przeanalizowaliśmy dziesiątki grup docelowych, dzięki czemu wiemy w jaki sposób przedstawiać potencjalnym klientom Twoje produkty tak, aby chcieli kupować. Stworzymy angażujące treści oraz kreacje, które pomogą Ci zwiększyć Twoją konwersję, a w ostateczności, zysk płynący ze sprzedaży na Amazon.

Zobacz nasze wybrane realizacje:

Czym zajmie się nasza załoga?

PROJEKT

Zaprojektujemy rozszerzony opis lub sklep.

DESIGN

Wykonamy kreatywne projekty graficzne, zgodne z elementami brandingowymi Twojej marki.

IMPLEMENTACJA

Rozszerzony opis lub sklep skonfigurujemy oraz umieścimy na platformie.

SUPPORT

Pomożemy w razie jakichkolwiek problemów występujących ze sklepem lub opisem w przyszłości.

Zainteresowany zleceniem Profitcrew prowadzenia Twoich działań marketingowych?

Podbij zachodnie rynki skutecznie promując swoje produkty na marketplace'ach.
kontakt
Chłopaki z Profitcrew znają się na rzeczy jak nikt inny w branży. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie - wysoka skuteczność to u nich już norma. Serdecznie polecam współpracę z Profitcrew, jeśli poważnie myśli się o biznesie na platformach sprzedażowych.
Marcin Krupicz Sellbee
Współpracę z Profitcrew oceniam bardzo pozytywnie, firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Warte docenienia jest to, że poradzą w każdym temacie i nigdy nie zbywają telefonicznie klienta. Oczywiśćie praca z Profitcrew jest warta polecenia innym.
Tomasz Wojdak Murrano
Miałem okazję współpracować już z innymi agencjami i na tę chwilę nikt nie sporstał moim wymaganiom w takim stopniu jak Profitcrew. Najbardziej cenie w nich komunikatywność - w ekspresowym tempie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Współpraca z Profitcrew jest godna polecenia i przynosi szybkie efekty!
Marcin Surmiak MKS Meble